Johannes Itten - 3 livres, dont les premiers travaux
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1941 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Sujet | Paysage urbain |
Dimensions | 40 x 49 cm (h x l) |
incl. cadre | 60 x 69 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Kleurenets/aquatint van H.E. Roodenburg (1895-1987)
Levendig werk waarop vele details te zien zijn.
Handgesigneerd: rechtsonder en gedateerd 1941.
Titel: Rotterdam met de Laurenskerk.
Afmetingen ets ca 49 cm breed en 40 cm hoog.
Inclusief lijst ca 69 cm breed en 60 cm hoog.
Hendrikus Elias Roodenburg, geboren in Den Haag 23 juli 1895. Woonde en werkte in Den Haag (ook in Rhenen, Noord Italië enz.) en sinds 1925 in Wassenaar.
Leerling van Ch.L.Ph. Zilcken, en ontwikkelde zich verder zelf. Schilderde, maar was vooral graficus (etsen, aquatinten en droge naald etsen), in naturalistische trant, landschappen, stillevens, bloemen en vooral bekend door zijn stadsgezichten. Genoot bekendheid als 'groot etser'.
Was lid van 'Arti et Amicitiae' en 'St. Lucas' te Amsterdam, van 'Pulchri Studio' in den Haag en van de B.B.K. (Pieter Scheen)
Het geheel verkeert in mooie staat met gebruikssporen die passen bij de leeftijd. Het passe-partout is wat vergeeld.
De ets wordt zorgvuldig verpakt en verzonden, uitsluitend binnen Europa.
In goede, gebruikte staat, passend bij de leeftijd van de ets. | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Rotterdam, Les Pays-Bas | ||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | Rotterdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 18-10-2020 à 17:41 |
Heure de fin | 25-10-2020 à 19:01 |