Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Dimensions | 48 x 32 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 106 |
Ets van Hendrikus Roodenburg. Titel: "Het oude hoekje". Dit huis staat in Mechelen (België). Rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Linksonder in de druk gesigneerd en gedateerd en rechtsonder in de druk staat de titel. Afmetingen voorstelling H32 x b22. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd.
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Heure de début | 1-9-2018 à 23:35 |
Heure de fin | 11-9-2018 à 15:12 |