Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Een ets van Hendrik Roodenburg uit 1929 van de Korenbeurs te Leiden, r.o gesigneerd en gedateerd in potlood, l.o in potlood genummerd 76/100 met "Leiden". L.o tevens in de plaat monogram en datum 1928/29. L.b in de plaat getiteld. Afm. blad 30,5x49,5, beeld 20x39,5 cm. Het blad is in mooie staat, er is wat egale verkleuring van het beeld, zie foto's.
verzending tussen twee platen, 8 euro, aangetekend 9,65.
Le lot se trouve à | Voorthuizen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 10-12-2017 à 18:06 |
Heure de fin | 22-12-2017 à 20:06 |