Karin Szekessy - Héliogravure 1969 - édition limitée à 80 exemplaires - numérotés
Jörg Remé - et autres : Collection de six sérigraphies signées à la main : Compositions diverses
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Kleurets : Kolk, Rotterdam.
Afgebeeld en beschreven is in zijn boek Topografisch etser
onder nummer : GK.E-1941-4.
Ets : 39,5 x 48,5 cm.
Rechtsonder met de hand in potlood gesigneerd.
Rechtsonder in de ets : ROTTERDAM H.E.R. 1941.
Linksonder in potlood : 73 / 200.
Met de originele passe-partout en lijst : 62 x 72 cm.
Ets, p.p. en lijst in goede staat.
===================================================
Hendrikus Elias Roodenburg ( 1895 – 1937 ).
Roodenburg staat te boek als een “ groot etser “ , die lid was van
vooraanstaande kunstenaarsverenigingen, zoals Arti et Amicitiae en
de Pulchri Studio,
Hij leerde het vak van de graficus Ch. Zilcken en is vooral bekend om
zijn stadsgezichten.
Le lot se trouve à | Roelofarendsveen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 2-4-2018 à 16:51 |
Heure de fin | 9-4-2018 à 20:56 |