Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Ets door Hendrik Roodenburg
Voorstelling van het oude raadhuis in Graft
Gelijst, beeldmaat 14,5x10,5, lijstmaat 23x18
Gesigneerd in potlood r.o. 'H.E.Roodenburg'
Gemonogrammeerd en gedateerd l.o. in de druk 'HER 61'
Literatuur: Topografisch Etser GK.E-1961-2
Le lot se trouve à | Oegstgeest, Les Pays-Bas |
Heure de début | 30-5-2018 à 17:50 |
Heure de fin | 13-6-2018 à 19:40 |