Günther Uecker - "Vom Licht" 1973 ZERO-Prägedruck - Auflage 60
Gottfried Salzmann - "Le pont de Brooklyn"
Leonore Adler - Francfort la nuit
In uitstekende staat verkerend olieverf op doek voorstellende de sluiswachterswoning te Hindeloopen.
Gesigneerd rechtsonder. Doekmaat 66 x 76 cm.
In fraaie ornament lijst van 84 x 94 cm.