Wilhelm Schlote - Spiralblomen – Dessin original en couleur
ARS Artigiana Deruta - Rare bol à offrandes aux motifs animaliers de 1956,
Année | 1930 |
Support | Marouflé |
Sujet | Paysage urbain |
Dimensions | 50 x 42 cm (h x l) |
incl. cadre | 62 x 55 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Karakteristiek werk van Hendrik Roodenburg, een gezicht op de Noordhavenpoort te Zierikzee. Olieverf marouflé op paneel, rechtsonder gesigneerd en gedateerd (1930). In zeer goede conditie.
Afmetingen: 62cm x 55cm (incl. lijst), 50cm x 42cm (paneel)
Bij aankoop moet het werk liefst opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Bezorgen
met Swift Koeriers is eventueel mogelijk in overleg (alleen in Nederland en
België).
Heure de début | 28-5-2018 à 11:02 |
Heure de fin | 10-6-2018 à 15:10 |