Moricz Goth - "Bêtes de trait" - Charbon à bord
Carl-Harry Stalhane - pour Rorstrand : bol en grès
Daum Nancy - Magnifique vase bleu-vert
Volker Ritters - Trois sérigraphies signées à la main : Alchimiste, Vue, Paysage
Année | 1985 |
Technique | Acrylique |
Support | Panneau |
Dimensions | 69 x 61 cm (h x l) |
incl. cadre | 71 x 62.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Soort Lijst: Houten lijst zonder glasplaat
Herkomst: BKR (Het kunstwerk is afgevoerd uit de
rijkscollectie in 2018)
Opmerkingen: Lijst heeft lichte gebruikssporen en mogelijk
handmatige nummering op buitenzijde. Zie foto's voor eventuele relevante
details, zie conditie voor specificaties van eventuele schade
In verband met de kwetsbaarheid van het (glas)werk en risico van breuk dient het werk bij voorkeur afgehaald te worden in ons magazijn te Eersel.
Verzending is mogelijk, echter hanteren we afwijkende tarieven in het geval van verzending wegens het formaat:
Nederland: €20,-
Belgie: €34,-
Rest EU: €42,-
(VK363361)
État | Endommagé |
Ernstige craquelé in het bovenste gedeelte en afgebladderd. Lijst zit los linksboven. | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Eersel, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Eersel, Les Pays-Bas |
Heure de début | 21-11-2018 à 16:55 |
Heure de fin | 2-12-2018 à 22:59 |