Edvard Frank - Original Erotische Tuschfederzeichnung
Pierre Collin - Deux gravures ''
Joan Gardy Artigas - Tauromachie chinoise
Zeer grote aquarel van Henk Westein in mooie lijst, achter glas en passe-partout. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd (’82?). Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO. Alles in mint conditie. Door het formaat en de donkere kleurzetting is het moeilijk om goede foto’s van het werk te maken, en op de foto’s zijn dan ook weerspiegelingen te zien.
Afmetingen: 151cm x 109cm (incl. lijst), 116cm x 73cm (binnen passe-partout)
Bij aankoop moet het werk opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O) vanwege de grootte en de kwetsbaarheid van het werk. Bezorgen rondom Amsterdam is eventueel mogelijk in overleg.
De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Heure de début | 12-8-2015 à 12:20 |
Heure de fin | 22-8-2015 à 21:20 |