Hans Kuhn - SANS TITRE 1967 signé
Bernd Berner - SANS TITRE 1996 signé
James Ensor - «Panorama graphique avec un but» 1952
Technique | Techniques mixtes |
Sujet | Nature morte |
Dimensions | 68 x 103 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Prachtig, groot stilleven van Henk Westein. Gemengde techniek op Fabriano papier, met wit krijt gesigneerd midden onder. Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO; in zeer goede conditie. Blad heeft ingelijst gezeten want langs de randen zit tape. Opnieuw ingelijst is het werk een absolute eye-catcher.
Afmetingen: 103cm x 68cm
Heure de début | 29-10-2019 à 14:41 |
Heure de fin | 10-11-2019 à 19:46 |