Karin Szekessy - Héliogravure 1969 - édition limitée à 80 exemplaires - numérotés
Jörg Remé - et autres : Collection de six sérigraphies signées à la main : Compositions diverses
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1969 |
Technique | Lithographie |
Dimensions | 57 x 76 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 20 exemplaren |
Vroeg grafiek van Henri Plaat. Naar ons idee een kunstenaar met een prachtig oeuvre die nog niet de aandacht krijgt die hij verdient. Gesigneerd met potlood.
U kunt het werk vooraf komen bekijken bij galerie Rotor in Gorinchem en na afloop van de veiling ophalen of per aangetekende post toegestuurd krijgen.
In overleg kunt u uw aankopen laten opslaan in onze verwarmde opslagruimte en ze in een later stadium ophalen.
We kunnen ook uw inlijsting verzorgen.
Heeft buiten de prent in de wit marge in de onderste rand een lichte verkleuring. Dit valt bij gebruik van passe partout geheel buiten het zicht. | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Gorinchem, Les Pays-Bas |
Envoi | Colis postal |
Prix | Jusqu'à 2 kg. |
Le lot se trouve à | Gorinchem, Les Pays-Bas |
Heure de début | 16-1-2021 à 9:59 |
Heure de fin | 5-2-2021 à 8:28 |