Année | 1990 |
Technique | Épreuve d'état |
Style | Street Art |
Dimensions | 78 x 58 cm (h x l) |
Signé | Non signé |
Prachtig werk uit de serie ‘The Band’, in 1990 uitgegeven door de Free Record Shop, with a twist!
De reguliere uitgave van de bassist was tegen een zwarte achtergrond (zie foto 5). Maar Brood deed een voorstudie middels een aantal drukken in verschillende kleurenschema’s. Dit is de proefdruk tegen een oranje-rode achtergrond, waarvan er bij mijn weten geen tweede is. Herkomst: inboedel Free Record Shop na faillissement. Een echte must have voor elke serieuze Brood verzamelaar!
Afmetingen: 78cm x 58cm (incl. lijst), 76cm x 56cm (blad)
Bij aankoop moet het werk bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (niet ver van het Kunstveiling kantoor in Amstelveen). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Verzending per Swift Koeriers is eventueel mogelijk in overleg (alleen in Nederland en België).
Heure de début | 28-5-2021 à 13:13 |
Heure de fin | 31-5-2021 à 19:28 |