Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (Série Témoignages d'Identité)
Jack Youngerman - "Galaxie Rouge" 1989 - Édition 150
Walter Darby Bannard - "Mandragora" 1976 - Edition 160 - signé-numéroté
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Zeer zeldzame ingelijste zeefdruk op linnen van Herman Brood. Dit werk is tevens gesigneerd door Brood zelf. Het formaat inclusief lijst is 50 bij 40 cm. De zeefdruk is gekocht bij Excellent Art te Utrecht. Uiteraard is er een echtheidscertificaat aanwezig. Wordt alleen aangetekend verzonden of worden opgehaald. Alleen serieus bieden s.v.p