Ruloff S.A. Manuputty - Impression d'écran
Jackson Pollock - 3 livres, dont MoMa 1967
Technique | Varia |
Dimensions | 34.5 x 24.5 cm (h x l) |
Signé | Signature imprimée |
Het boek bevat een mooi overzicht van collages, aquarellen, poëzie van de Nederlandse musicus, beeldend kunstenaar en tv-persoonlijkheid. Het boek bevat tevens een zeefdruk met opgedrukte handtekening van de kunstenaar. De harde kaft is van linnen stof.
Afmetingen boek en zeefdruk: H34.5 x b24.5cm. Het werk is in de druk gesigneerd en mooi gelijst in smalle aluminium lijst en passepartout.
GEEN VERZENDING NAR NIET-EU LANDEN
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Obbicht, Les Pays-Bas | ||||
Le lot se trouve à | Obbicht, Les Pays-Bas |
Heure de début | 18-5-2021 à 21:50 |
Heure de fin | 25-5-2021 à 22:00 |