Günther Uecker - "Vom Licht" 1973 ZERO-Prägedruck - Auflage 60
Antonia Lambelé - Aidyl, relief de peinture acrylique/acier sur panneau
Armando - 'Die Blume' - Lithographie sur textile (sans cadre)
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
HERMAN GEERDINK
Een grote kleurenlitho van Herman Geerdink. Het is een prent met een voorstelling waarop twaalf vlakken staan met silhouetten van handen. De handen maken schaduwfiguren op de muur. Reality staat er in schrijfletters onder geschreven.Voor een litho is het formaat vrij groot. De afdruk bestaat uit een ondergrond van overwegend bruintinten met een patroon dat op macramé of een geknoopt kleed lijkt. Op twaalf verschillende vlakken zien wij de omtrek van handen. Hun schaduw valt op de ondergrond.
De schaduwen zijn niet zwart, zoals je verwachten zou, maar hebben vreemd genoeg diverse gedempte kleuren. Alles is keurig gerangschikt.
Soms overlappen de handen elkaar, maar de vlekken erachter domineren. De vlekken stellen dierfiguren voor.
Afmeting compleet met kartonnen ondergrond 80 x 95 cm.
Niet ingelijst
Gesigneerd
Oplage 12/30
In onberispelijke staat!
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Wanroij, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Wanroij, Les Pays-Bas |
Heure de début | 14-12-2017 à 9:29 |
Heure de fin | 28-12-2017 à 9:29 |