Mooie originele Gouache van de Bekende Nederlandse kunstenaar
HERMAN KRIKHAAR UIT ALMELO
Vriend van de CoBrA Kunstenaars !
Zijn werken worden weinig aangeboden !
Professioneel ingelijst 120 x 90 cm.
Beeld maat: 100 x 70 cm.
De lijst is een beetje beschadigd en klein water plekje aan de bovenkant.
Met echtheidscertificaat en taxatie rapport van 5500,00 Euro
De kleuren zijn in het echt veel mooier.
U kunt het kunstwerk ophalen in Ootmarsum of laten bezorgen door een koerier.
Heure de début | 19-2-2015 à 13:02 |
Heure de fin | 26-2-2015 à 13:02 |