Studie Aquarel Herman C.A. Paradies, Stadsgezicht van de Konijnenbuurt in Schiedam met uitzicht op het cricket en voetbalveld van Hermes-DVS. Het origineel is in bezit van de gemeente Schiedam. In goede conditie. Rechtsonderin gesigneerd; Herm.C.A. Paradies.
Afmetingen; 50 x 70 cm.
Heure de début | 26-1-2014 à 14:58 |
Heure de fin | 2-2-2014 à 14:58 |