Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1993 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Dimensions | 60.5 x 47 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 4/16 |
Mooie kleurrijke ets van Hollie Witteveen uit 1993.. Titel: Paradijsje. Nummer 4/16. Afmetingen blad: H60.5 x b47 cm. Afmetingen voorstelling: H29.5 x b24 cm. Het werk is rechtsonder met potlood gesigneerd door de kunstenares. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild. Herkomst: collectie ABN AMRO.
Conditie: in goede staat | |||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Heure de début | 25-7-2019 à 9:59 |
Heure de fin | 2-8-2019 à 19:46 |