Wilhelm Schlote - Giclée couleur IN LOVE Signé à la main
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1996 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Dimensions | 50 x 55 cm (h x l) |
incl. cadre | 71 x 81 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 18 |
Grote, met de hand ingekleurde, ets uit 1996, titel: ‘Schildersvruchten, schilders vluchten’, handgesigneerd, oplagenummer 4/18, ingelijst met glas en zuurvrij passe-partout in een net aluminium kader van 71 x 81 cm.
Conditie: In zeer goede staat.
Af te halen in Essen(B), ten zuiden van Roosendaal gelegen, op een boogscheut van de grens.
Niet in de gelegenheid om af te halen? Het werk wordt thuisbezorgd tegen de werkelijke kosten: Z.Ned./Vlaand. max. € 40,00 (afhankelijk van afstand), overig Ned./België max. € 65,00
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Essen, Belgique | ||||
Le lot se trouve à | Essen, Belgique |
Heure de début | 29-1-2021 à 21:43 |
Heure de fin | 10-3-2021 à 19:00 |