Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Mooie kleurrijke ets van Hollie Witteveen uit 1996. Titel: Paradijs. Nummer 2/18. Het werk is rechtsonder met potlood gesigneerd door de kunstenares. Afmetingen blad: H75 x b60 cm. Afmetingen voorstelling: H49 x b59,5 cm. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd. Herkomst: collectie ABN AMRO.
Conditie: in goede staat.
Le lot se trouve à | Naaldwijk, Les Pays-Bas |
Heure de début | 16-7-2017 à 11:16 |
Heure de fin | 23-7-2017 à 20:16 |