Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1996 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Dimensions | 50 x 55 cm (h x l) |
incl. cadre | 71 x 81 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 18 |
Grote, met de hand ingekleurde, ets uit 1996, titel: Schildersvruchten schilders vluchten, kunstenaar: Hollie Witteveen, handgesigneerd, oplagenummer 4/18, formaat 50 x 55 cm. Ingelijst met passe-partout en glasplaat op 71 x 81 cm. Conditie: In zeer goede staat.
Af te halen in Essen(B), ten zuiden van Roosendaal gelegen, op een boogscheut van de grens.
Niet in de gelegenheid om af te halen? Het werk wordt thuisbezorgd tegen de werkelijke kosten: Z.Ned./Vlaand. max. € 35,00 (afhankelijk van afstand), overig Ned./België max. € 55,00
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Essen, Belgique |
Le lot se trouve à | Essen, Belgique |
Heure de début | 20-9-2018 à 13:56 |
Heure de fin | 28-11-2018 à 23:31 |