Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1970 |
Technique | Lithographie |
Dimensions | 72 x 53 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 200 |
Karakteristieke 'Kopffüßler' (Hoofdvoeter) van Horst Antes, uitgegeven door Cercle Graphique Européen in 1970. Litho op Rives papier, met potlood gesigneerd en genummerd (193/200) en met blindstempel van Cercle Graphique Européen. Literatuur: Lutze 646. In goede conditie; blad heeft ingelijst gezeten want er is een heel lichte verkleuring binnen een vorig passe-partout. Opnieuw ingelijst met passe-partout is het werk uitstekend.
Afmetingen: 72cm x 53cm (blad), 64cm x 46cm (beeld)
Bij aankoop moet het werk bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (niet ver van het Kunstveiling kantoor in Amstelveen), maar het kan eventueel goed verpakt en aangetekend verzonden worden op kosten van de koper.
État | Bon | ||||||||
Blad heeft ingelijst gezeten want er is een heel lichte verkleuring binnen een vorig passe-partout. Opnieuw ingelijst met passe-partout is het werk uitstekend. | |||||||||
Heure de début | 28-5-2021 à 13:05 |
Heure de fin | 12-12-2021 à 18:35 |