Type d'œuvre d'art | Bijoux |
Période | 1910 à 1929 |
Dimensions | 7 x 5 x 1.5 cm (h x l x p) |
Poids | 100 grammes |
Marqué | Non signé/Signature imprimée |
Gedeeltelijk rosé vervuld zilveren zakhorloge van IWC (International Watch Company) in perfect onderhouden en werkende conditie. Het horloge heeft recentelijk nog een servicebeurt gehad. De vergulding is op een enkel plekje weggesleten.
Aan de binnenzijde van de kast is International Watch Company gegraveerd alsmede het unieke referentienummer. De klep is eveneens voorzien van keurmerken. Op de wijzerplaat staat de naam E. Strobl, Regensburg. Dit was de juwelier/horloger die het horloge bij IWC heeft laten maken.
Bij het horloge zit een zilveren houder. De houder is op de voet gekeurd.
Bovengenoemde afmetingen zijn van het horloge.
Afmetingen houder: 9 x 7 x 7 cm. Gewicht: 19 gr.
LET OP: Dit item wordt geveild door Kunstveiling in opdracht van de inbrenger. Voor items aangeboden door de Veilingmeester of Veilingmeester_Collecties zelf, gelden de volgende speciale voorwaarden.
Toeslag: Op deze werken zit een toeslag voor de koper van 10,- euro per gewonnen item. Deze toeslag geldt alleen voor werken aangeboden door de Veilingmeester. Zie hiervoor ook onze veilingregels.
Passe-partout/lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas kapot is, zal dit wel vermeld worden. Passe-partouts worden op geen enkele manier gegarandeerd en ook niet altijd meegezonden. Alleen als een werk niet uit het passe-partout te halen is, zal dit vermeld worden.
Afhandeling: Wanneer u de hoogste bieder bent, ontvangt u na afloop van de veiling per e-mail van ons een factuur voor de aangekochte werken. Hierin vindt u de details m.b.t. de betaling. Werken kunnen op werkdagen tussen 09.15 - 17.15 uur worden afgehaald op het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam-Zuidoost. Als u uw aankoop afhaalt, betaalt u geen extra kosten.
Bezichtigen: Het is ook mogelijk om dit werk vooraf te bezichtigen. Ondanks de aankoopgarantie van Kunstveiling waar uw werk onder valt, kunt u het werk bekijken voordat u een bod uitbrengt. Bezichtigen kan op de vestiging van Kunstveiling in Amsterdam-Zuidoost op werkdagen tussen 09.15 - 17.15 uur.
Vragen: Wij streven ernaar zo veel mogelijk informatie te geven in de veilingomschrijving. Heeft u echter nog vragen, gebruik dan de button ‘Vraag de verkoper’ om contact met ons op te nemen. Andere items die wij aanbieden, kunt u bekijken door op de naam van de verkoper te klikken.
Administratieve code:
QQWW
In zeer goede staat. Zeer lichte krasjes op de kast, In het glas enkele duidelijkere krasjes. Recentelijk nog een servicebeurt gehad. De vergulding is op een enkel plekje weggesleten. Hier en daar wat aanslag (ook op de houder), dit kan gepoetst worden. De houder heeft meerdere deukjes en lichte vervormingen. In een hoekje is het zilver gescheurd. | |||