Année | 2016 |
Technique | Techniques mixtes |
Sujet | Érotique |
Encadré | Sur châssis |
Dimensions | 120 x 200 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Spetterende hedendaagse Pop-Art van Jack Liemburg. Het is geen kunst met een grote K maar het is wel ontzettend populair en niet aan te slepen. Gemengde techniek op canvas, gesigneerd, getiteld en gedateerd (2016). Gespannen op solide spieraam (4cm. diep) en bewerkt over de zijkanten heen dus moet zonder lijst aan de muur. In uitstekende conditie.
Afmetingen: 200cm x 120cm x 4cm
Op de website van Jack Liemburg zelf (galleryjacksart.com) is de standaard prijs voor werk van deze afmetingen 4295 euro.
Bij aankoop moet het werk worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Verzending per koerier is eventueel mogelijk maar dient door de koper zelf geregeld te worden met een koerier van zijn/haar keuze (bijvoorbeeld met Swift Koeriers via de Kunstveiling website).
Heure de début | 19-5-2020 à 10:39 |
Heure de fin | 1-6-2020 à 21:33 |