Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Houten brug over een vaart bij Rijswijk. Ets, door Philippe Zicken, naar een schilderij van Jacob Maris.
Charles Louis Philippe Zilcken (Den Haag, 20 april 1857 - Villefranche, 3 oktober 1930).
Los blad, totale maat ca. 60x70 cm, zeer grote ets.
Aan de onderrand in potlood door Zilcken: gesigneerd /J.Maris P/ Aan de heer Reinders.
In de plaat J.Maris, r.o., onder de plaat gedrukt: Ph.Zilcken.
Uitgegeven in nov. 1886 door van Wisselingh Den Haag. Gedrukt door J. Bouwens.
Zeldzaam blad. Het verkeert in goede staat, zeer lichte vergeling, een enkel bruiningsvlekje en een licht kreukje rechts.
VERZENDING IN EEN KOKER.
Heure de début | 16-12-2016 à 23:07 |
Heure de fin | 30-12-2016 à 23:07 |