Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Klassieke drukgesigneerde ets door Jacob Maris.
Voorstelling van een tweetal personen aan de trekvaart bij een dorp met molen
Losbladig, beeldmaat 8,5x20, bladmaat 29x37
Gesigneerd in de druk r.o. 'J.Maris'
Uitgegeven door Philip Zilcken
Heure de début | 21-12-2015 à 15:47 |
Heure de fin | 29-12-2015 à 19:47 |