Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Scherp gesneden hoogdruk van de Joodse kunstenaar Jacq Arend.
Titel : Stilleven met twee cactusplanten
Jaartal : 1928
Afmetingen beeld : 30 x 18 cm
Gesigneerd : handgesigneerd met potlood
Ingelijst : los opgenomen in passepartout met achtervel
Materiaal : houtsnede op japans papier met een totaalformaat van 39 x 26.5 cm
Conditie : uitstekende conditie.
Garantie : de prent wordt volledig gegarandeerd.
Verzending : de houtsnede kan verzonden worden. Kosten 8.50 euro.
Heure de début | 8-8-2014 à 12:09 |
Heure de fin | 18-8-2014 à 12:09 |