Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Litho, in de steen gemonogrammeerd en gedateerd 1929 midden links.
Beeldmaat 41 x 31 cm. Bladmaat 63,5 x 48 cm. Losbladig.
Jacob Nieweg is geboren te Hogebeintum in 1877 en overleden te Amersfoort in 1950.
Heure de début | 31-5-2015 à 22:53 |
Heure de fin | 14-6-2015 à 22:53 |