Valentin Bakardjiev - Zeefdruk, Early spring in Zeeland - Ingelijst
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
LAATSTE WEEK!!
Litho door Jakob Nieweg
Portret van een dame
Losbladig onder passepartout, beeldmaat 33x17, bladmaat 45x32
Gemonogrammeerd en gedateerd m.l. in de druk 'JN '28'
Heure de début | 30-9-2016 à 12:33 |
Heure de fin | 11-10-2016 à 19:33 |