Mooi jaren vijftig werk van Jan Boekhoorn.
Apart werk. Mooi van kleur.
Niet veel over deze kunstenaar gevonden. Komt volgens mij uit Oosten van het land. Maakte ook brandschilderingen?
Afmeting afbeelding 30 x 40.
Zit achter glas in charmante houten (zilverkleurige) lijst. Gebutst hier en daar.
Linksboven gesigneerd en gedateerd.
Verzenden in NL € 12,50. Kosten en risico voor de koper.
Heure de début | 5-6-2014 à 22:27 |
Heure de fin | 11-6-2014 à 22:27 |