Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1999 |
Sujet | Fleurs et Plantes |
Dimensions | 97 x 76 cm (h x l) |
incl. cadre | 104 x 83 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 200 |
Jan Cremers' 'Tulpen IV' dateert uit 1999. Het is een zeefdruk van een abstract expressionistische voorstelling van tulpen in warme tinten van (oranje)geel en van licht- tot donkerblauw en paars. Het werk is opgezet met een lichte, maar geenszins willekeurige toets.
De zeefdruk is smaakvol en degelijk gelijst in een houten, geborsteld zilverkleurige uitvoering met een passe-partout van museumkarton in een breedte van ongeveer 8,5 cm achter glas.
Het werk verkeert in zeer goede staat. Het heeft gehangen maar altijd in gedempt licht.
Het is gemaakt in een oplage van 200.
Deze zeefdruk (93 / 200) met een afmeting van 97 x 76 cm is rechtsonder met potlood gesigneerd "Cremer 99"
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Kamerik, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Kamerik, Les Pays-Bas |
Heure de début | 16-5-2021 à 23:30 |
Heure de fin | 23-5-2021 à 21:33 |