Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
JAN DEODATUS
ANGSTHAAS
SURREALISTISE INKT TEKENING IN DE MAAT 23 X 31 CM
ZONDER LIJST
ONDER GESIGNEERD / TITEL
ZIT IN SCHETSBOEK VAN DE KUNSTENAAR
GOEDE STAAT
VERZENDEN AANGETEKEND of OPHALEN BIJ KUNSTKABINET ZAANDAM
VOOR VERDERE INFO ZIE ONZE WEBSITE
Le lot se trouve à | Zaandam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 30-6-2017 à 20:40 |
Heure de fin | 7-7-2017 à 20:40 |