Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Litho, gesigneerd in de steen rechtsonder.
Beeldmaat 34 x 23 cm. Bladmaat 45 x 31,5 cm. Losbladig.
Jan Hendrik Weissenbruch leefde en werkte van 1824 tot 1903.
Heure de début | 19-6-2015 à 21:28 |
Heure de fin | 28-6-2015 à 21:28 |