Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Klassieke ets door Johannes Weissenbruch.
Voorstelling van een gezicht te Scheveningen.
Losbladig, beeldmaat 5x9, bladmaat 9x12,5
Gesigneerd in potlood r.o. 'Weissenbruch' en gemonogrammeerd r.o. 'JWf'
Authenticiteit gegarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: 5 (verstevigde briefpost) of 10 euro (aangetekend)
Heure de début | 24-6-2014 à 21:45 |
Heure de fin | 1-7-2014 à 21:45 |