Wilhelm Schlote - Couleur giclée BOUQUET D'ÉTÉ Signé à la main
Wilhelm Schlote - Couleur giclée BOUQUET DE PRINTEMPS Signé à la main
Wilhelm Schlote - Couleur giclée TULIPES en PASTEL Signé à la main
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1800 à 1899 (19e siècle) |
Technique | Aquarelle |
Style | Impressionniste |
Sujet | Paysage urbain |
Dimensions | 24 x 35 cm (h x l) |
incl. cadre | 35 x 46 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
A9800, J.H. Wijsmuller, Dorpsgezicht met ophaalbrug, aquarel, beeldmaat 24 x 35 cm, lijstmaat 35 x 46 cm, gesigneerd rechtsonder.
Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
Voor meer informatie over de conditie van dit werk kunt u contact met ons opnemen.
État | Raisonnable |
Papier is verkleurd door de tijd, bevat vochtvlekken onderaan. De lijst is aan vervanging toe: bevat oppervlaktevuil, slijtschade, ornamenten laten los. | |
Le lot se trouve à | Nieuwersluis, Les Pays-Bas |
Heure de début | 28-3-2019 à 11:14 |
Heure de fin | 5-7-2021 à 23:37 |