Karl Ludwig Mordstein - Nature morte
David Leviathan - Homme dans une pose expressive - lithographie A.P. avec dédicace personnelle
Richard Anuszkiewicz - Suite d'hiver (bleu clair avec argent)
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Een prachtig kunstwerk (aquarel) van de kunstenaar Jan Hillebrand Wijsmuller (1855-1925). Mooi achter glas ingelijst. Gesigneerd rechts onder. Afmetingen met lijst: 53 cm. x 38 cm. Aquarel maat: 46 cm. x 31,5 cm. Conditie aquarel en lijst: goed. Het kunstwerk wordt goed gepakt en verzekerd verzonden. Afhalen e/o bezichtiging van het kunstwerk , voor uw bieding, is mogelijk (op afspraak). Info: www.rkd.nl/wijsmuller.