Een schitterend landschapsschilderij van de kunstenaar Jan Hillebrand WIJSMULLER (1855-1925). Heel mooi gelijst. Gesigneerd rechts onder en gedateerd 1875. Afmetingen met lijst: 68 cm. x 49 cm. Doekmaat: 51 cm. x 31 cm. Conditie doek: goed (het doek heeft wat craquele). Conditie lijst: goed. Het schilderij wordt goed gepakt en GRATIS (binnen Nederland) verzonden. Afhalen is uiteraard ook mogelijk. Info: www.rkd.nl/wijsmuller.
Le lot se trouve à | Tweede Exloermond, Les Pays-Bas |
Heure de début | 30-3-2017 à 22:15 |
Heure de fin | 13-4-2017 à 22:15 |