Style | Impressionniste |
Sujet | Paysage urbain |
Dimensions | 30.5 x 40.5 cm (h x l) |
incl. cadre | 41 x 51 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
État | Raisonnable |
Doek bevat oppervlaktevuil en vergeelde vernis door de tijd, lichte spieraamdoorslag, craquelures, kleine beschadiging r.b., de lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd. | |
Le lot se trouve à | Nieuwersluis, Les Pays-Bas |
Heure de début | 6-8-2020 à 16:04 |
Heure de fin | 13-8-2020 à 19:56 |