Gilou Brillant - SANS TITRE signé 1975.
Raoul Adam - La Femme au Champs
John Lie a Fo - Boa P - Mystère, Connexion, Transformation - Au mètre de large ! Oeuvre encadrée
Christan Rohlfs - LES TROIS ROIS
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Wegens toekomstige beëindiging van mijn galerie / lijstenmakerij, ruim ik op deze giclee van Jan Kooistra
incl lijst 100 x 85 cm , beeldformaat 50/67, gedrukt op Hahnemuhle german etching 310 gram
incl certificaat , hand gesigneerd en genummerd 23/249 , originele galeriewaarde €795, 00
fraai ingelijst in dubbel passe partout met gouden inleg.
giclee ook los te koop zie andere advertentie.
afhalen in Uitgeest, zonder extra kosten
verzenden: gaat mee in de route van de lijstengroothandel, vervoer gaat met zorg, uitgezonderd de waddeneilanden en limburg, kosten koper, € 30, 00