Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Année | 1968 |
Technique | Aquarelle |
Dimensions | 31 x 47 cm (h x l) |
incl. cadre | 54 x 70 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Magere brug over de Amstel te Amsterdam - 1968
Prachtige aquarel door Jan Korthals (1916-1972), gemaakt in opdracht van Rath & Doodeheefver N. V. ter gelegenheid van een huwelijk. Het werk is omlijst door Heijdenrijk Jr. NV te Amsterdam.
De aquarel in de typerende stijl van Korthals is in goede staat, zie foto's deze zijn onderdeel van de beschrijving. Door zijn sfeervolle wijze van werken, maakte Korthals dit schilderij een genot om naar te kijken. Een prachtig werk met een duidelijke herkomst en geschiedenis
De mooie lijst behoeft enige aandacht, het heeft gebruikerssporen eno ouderdomssporen Vooral aan de zijkanten en glas/perplex. De passe-partout heeft ouderdomssporen en vlekvorming.
Let op de verzendkosten zijn gebaseerd op de afmetingen in plaats van het gewicht van het schilderij. Buiten Europa wordt NIET VERZONDEN.
Zie omschrijving | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Westerlee, Les Pays-Bas | ||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | Westerlee, Les Pays-Bas |
Heure de début | 16-3-2020 à 12:11 |
Heure de fin | 5-5-2020 à 12:35 |