Ferdinand Kobell - Reposant au bord de la route, eau-forte vers 1780
Georges Dayez - Tolede le Ravie de la Degollada
Mohammed Quraish - Sérigraphie, 123456789 - Encadrée
Alexis Gorodine - Gotcha et Tong
Style | Impressionniste |
Sujet | Paysage urbain |
Dimensions | 50.5 x 33 cm (h x l) |
incl. cadre | 68 x 52 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
État | Endommagé |
Licht vervuild en verkleurde vernis door de tijd, het doek bobbelt en er is sprake van verfverlies midden in de afbeelding. De lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd, met randbeschadigingen. | |
Le lot se trouve à | Nieuwersluis, Les Pays-Bas |
Heure de début | 19-6-2019 à 13:29 |
Heure de fin | 24-2-2021 à 17:19 |