Fraai stadsgezicht van Jan Korthals van één van de Zuid-Europese steden die hij bezocht, mogelijk Nice of Camogli
Medium: Olieverf op doek
Afmetingen: doek 60x40 cm (lijst: 53x73 cm)
Gesigneerd: Ja, r.o.
Conditie: Goede conditie, lichte craquelé
Jan Korthals (Amsterdam 1916 - 1972)
Jan Korthals werd geboren in 1916 in Amsterdam. Hij woonde en werkte hier aan de Amstel met een prachtig uitzicht op de Magere Brug. Hij was in de leer bij zijn oom Marie Henry Mackenzie en schilderde in navolging van hem en G.H.Breitner, veel Amsterdamse stadsgezichten. Korthals maakte meerdere reizen naar Parijs, Nice en andere Zuid-Europese bestemmingen.
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Dordrecht, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Dordrecht, Les Pays-Bas |
Heure de début | 10-3-2017 à 0:19 |
Heure de fin | 15-3-2017 à 19:19 |