Olieverf op doek, getiteld "Rue des Carmes, Paris". Gesigneerd linksonder.
Doekmaat 70 x 50 cm. Ingelijst in een Heydenrijklijst.
Jan Korthals is geboren in 1910 en overleden in 1972.
Heure de début | 16-10-2015 à 21:34 |
Heure de fin | 31-10-2015 à 19:34 |