Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
B8268-1
Kunstenaar: Jan Korthals
Techniek: aquarel
Voorstelling: stadsgezicht, Paris
Gesigneerd: rechtsonder
Afmeting exclusief lijst (lxb): beeldmaat 30 x 38 cm
Inclusief lijst (zie afbeelding)
Voor meer informatie over de conditie van dit werk, neem gerust contact met ons op.
Voorkeur: ophalen bij ons in Nieuwersluis
Le lot se trouve à | Nieuwersluis, Les Pays-Bas |
Heure de début | 28-11-2017 à 14:19 |
Heure de fin | 8-12-2017 à 20:19 |