Joan Ponc - Litho offset couleur : Affiche d’exposition de 1998
Abdol Motavassel - Dessin, Sans titre - Encadré
Marco Kooiman - Sérigraphie, Riviera - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Prachtige tekening / aquarel van Jan Korthals. Handgesigneerd, op Van Gelder papier. Chateau de Grand Bigard ligt in Belgisch Brabant, ongeveer 10 km. ten westen van Brussel.
Afmetingen: 27cm x 39cm
Kan worden opgehaald (in Diemen) of verzonden (kosten koper, 10 euro binnen Nederland).
Heure de début | 5-8-2014 à 21:05 |
Heure de fin | 17-8-2014 à 21:05 |