Toni Stadler - Deux lithographies 'Schwebende' et 'Sans titre'
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Mooie litho door Jan Mensinga.
Voorstelling van een vioolbouwer.
Gelijst, beeldmaat 20x28, lijstmaat 22x30
Gesigneerd r.o. 'Jan Mensinga', genummerd l.o. '12/22'
Volledig gegarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)
Heure de début | 9-10-2013 à 22:44 |
Heure de fin | 16-10-2013 à 22:44 |