Horst Antes - Mère et l'enfant
Pablo Picasso - Composition 1948 grande lithographie couleur originale School Prints
Volker Ritters - Ferme - Gravure, Encadrée
Ursula Scheid-Duntze - Pot avec couvercle vernis mat
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Kunstenaar: Jan Mensinga
Titel: strijdwagen met paarden
Techniek: kleurenhoutsnede op handgeschept papier
Gesigneerd: met de hand gesigneerd en gedateerd ’88 met de vermelding “Eigen druk”
Afmetingen blad: 32,50 cm x 48,50 cm
Conditie: Zeer goed
Levering in een Kiala punt naar uw keuze
Nederland: 7,50 euro (zoek uw punt op www.kiala.nl )
België en Luxemburg:4,50 euro (zoek uw punt op www.kiala.be )
Verzending aangetekend met track en trace
Nederland, Frankrijk, Luxemburg en Duitsland: 16,40 euro
België: 8 euro
Wanneer u meerdere werken koopt die gecombineerd verzonden kunnen worden betaalt u slechts eenmaal verzendkosten.
Gratis afhalen na afspraak in Belgisch Limburg (regio Sint-Truiden Hasselt)
Heure de début | 6-1-2016 à 16:06 |
Heure de fin | 14-1-2016 à 19:06 |