Rembrandt van Rijn - -d'après : Portrait d'Andries de Graeff, maire d'Amsterdam
Jack Youngerman - "Galaxie Rouge" 1989 - Édition 150
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Kleurenlitho, potlood gesigneerd rechtsonder. Eigen druk linksonder.
Beeldmaat 28 x 45 cm. Bladmaat 40 x 53 cm. Losbladig.
Jan Roelf Mensinga is geboren te Leeuwarden in 1924 en overleden te Amsterdam in 1998.