Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1977 |
Technique | Lithographie |
Dimensions | 53.5 x 41 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Litho van Jan Michielsen. Titel: Lentebloesem. Jaar: 1977. Afmetingen blad : H53.5 x b41cm; Afmetingen voorstelling: H43.5 x b32.5cm. Het werk is links onderaan, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Jan Michielsen (Breda, 8 juli 1939 – aldaar, 9 februari 2010) was een Nederlands graficus en kunstschilder.
Jan Michielsen volgde een opleiding aan de Academie voor Beeldende Kunsten Sint-Joost. Hij gaf er tot 1980 ook les. Hij woonde en werkte op de Havermarkt en in het Ginneken. In 1965 ontving hij de Sint Joostpenning.
Michielsen schilderde realistische schilderijen met de sfeer van de Hollandse Meesters uit de Gouden Eeuw, waarbij hij vaak verwees naar Rembrandt.[1] Hij schilderde onder andere stillevens.
De voorstelling is in goede staat. De rand om de voorstelling heen is verkleurd en er zitten wat kreukels op. | |||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Heure de début | 13-5-2021 à 23:02 |
Heure de fin | 20-5-2021 à 20:31 |