Horst Antes - Mère et l'enfant
Pablo Picasso - Composition 1948 grande lithographie couleur originale School Prints
Volker Ritters - Ferme - Gravure, Encadrée
Ursula Scheid-Duntze - Pot avec couvercle vernis mat
Prachtig, abstract werk van Jan Radersma. Olieverf op dik papier, met potlood gesigneerd en gedateerd (‘92). Mooi ingelijst, achter glas, zwevend opgehangen in smetteloos, zuurvrij passe-partout. In uitstekende conditie.
Afmetingen: 77cm x 62cm (incl. lijst), 40cm x 30cm (blad)
Bij aankoop moet het werk opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Heure de début | 9-12-2016 à 23:02 |
Heure de fin | 24-12-2016 à 21:07 |